Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avatar The Last Airbender RPG - Parapsikoloji

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

şu zezonda başlasa artık

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü

şu zezonda başlasa artık - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 10:51 am

element kontrölünün kolay olmadığını sölediğin için çok çok saol. ama bnce sende bir an önce kurkun gözlerini bırakıp bi gözlük tak. belki o zmn anlarsın ahtapot yapamıyodu diosun ama yaparım diodu. ve sen sadece gidip yapa bildiklerini sölüosun. yapayıpda yalan sölediklerinede bakmaya ne dersin..
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 5:08 pm

neymiş bakalım onlar ?
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:58 pm

pekala...
bi kaç iğrençliğini daha anlatcam...
bana bi keresinde tasavvuf yapıp Allah'la birleştiğini sölemişti. bunu dünyada yapabilenin olmadığını sanıyorum... hadi yapmış desek nasıl tekrr Allah'la birleşti halde islamdan çıkıp wiccan olabilir. hadi wiccan oldu dielim neden Atatürk e laf attı... işte büttün gerçekler... sen sadece yalanın olduğunu sanıyosun ama onun bir sürü düzenbazlığı war. ve ahtapot yapamıyodu diosun bize ahtapot yaptığını sölüyoodu ama...
O Bi Sahtekar
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 6:34 pm

biraz geç olcek ama yinede cevaplıyayım Very Happy :

Allahla birleştiğini söylemedi. allahla birleşme yolunda olduunu söyledi. bunu siteye de söyledi. birkaç nedenden dolayı müslüman olmayı bıraktı. bu kısım kurukun özel hayatı olduğu için girmiyom ama kısaca allahla birleştim dememişti. bu 30 yıl sürer en az . o daha yolun başındaydı ve bıraktı. üf toph bunu zaten söylemişti daha %10 luk bir oranda mutassavufum demişti.
atatürke laf attı çünkü discoboyun vırlamasından anca öyle kurtulabilirdi. sen onun odasını hiç gördün mü ? her yerde atatürk resimleri asılı.
evet ahtapot yaptığını söledi evet o abartıyı hemde fazlasıyla. tamam ahtapot yapmıyodu ama suyu kaldırabiliyodu çevirebiliyodu havada top yapıyodu soğutuyodu. vesayre. ben hepsini KENDİ GÖZLERİMLE GÖRDÜM.

buda gerçeklerin bir kısmı.

diğer bir kısmıda. ahtapot yapabilmesini siteye ben zorla yazdırmıştım. diğer yazdığı her şeyi ben zorla yaptırmıştım. bunun nedeni kişisel. eğer yazdıkları yalanda olsa gerçekte hepsi benim yalanlarım. ama suyu havaya kaldırdığı vesayre doğru
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 12:51 pm

yanlış biliosun cnm.. antiseptikler bana saldırdığında msn de kurukla konuşuyoduk. o bna işe yaramadığını sölemişti ve sora aynen şöle ddi "ztn bana saldırı yapsalarda işe yaramaz Allah la birleştiğim için saldırı onlara geri dnr" falan dedi. bnde inandım. insan tasavvuf yapıp başarıcak ayrıcada sıkılıp o dinden çıkacak öylemi...
ve sadece discoboyun yüzünden Atatürk'e laf atması da büyük bi suç.
biz suyu haraket ettiğine karışmadık ztn. hadi karıştık dielim neden kanıtlamadı. bir bahane daha "artık yapamıyorum" neden yaptığı zmnlar bi video koymadı.
ya bu arada kaç yaşındasın sölermsn çok merak ediyorum 23 e inanmak istemiorum çnkü
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 4:51 pm

Allah'la birleşme yolunda bile olsa bu yola baş koyduğu için bişey olmazdı. zaten allahla birleşmemişti. antiseptik yalancıydı. onun yaptığı hiçbir şey olmuyordu kuruğa karşı.
inan discobsoyu uzaklaştırmak için sende aynı yöntemi kullanırdın. bundan emin olabilirsin.
23 yaşımda olduğumu nasıl kanıtlayayım artık. neden inanmıyorsun ? valla gerçekten asıl sizin suçlu olduğunuza iyice beynim kayıyor. baksana , araştırmadan etmeden , derine inmeden sadece olduğu gibi görenler hep hatalıdır zaten. o kadar psikoloji okuyoruz üniversitede.
suyu hareket ettirdiğini kantılmadı. bu uzun konu. bunu daha önce kaulaya anlattım. hatta bu başlığın içinede yazmış olabilirim.
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 12:17 pm

23 yaşında olduğunu sölememiştin ki sadece yaşında 23 yazıyodu. hani bzn öle yaparlar ya.. nese
bak ihtiyar aynı yöntemi kullanmıcama kalıbımı bile basabilirim. bu discoboyu uzaklaştırmadı tam tersine kuruğun ne mal olduğunu dahada gösterdi.
ve suyu haraket ettirdiğini neden kanıtlamadı bana uzuuuuun hikayesini anlatırmısın
bu arada antiseptiği her ne kadar bizim tarafımızda olsada hiç sevemedim. ayrıca onlarında yalancı olduklarında sana katılıyorum. çünkü o gün banada saldırmışlardı. bişe olmamıştı.
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 10:17 am

üstteki mesajda var. 3.ilkeyi ihlal etti ve sonra aklı başına geldi. bu o uzuuunnn hikayenin özeti.

ve hayır. odasında her yerde atatürk fotoları asılı. insan içten kalpten söylemediği sürece hiçbir şey onun ne mal olduğunu göstermez.
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 5:56 pm

bak. buraya gelmiş ve bana bir sürü şey anlatıyosun ama artık cidden inanmamaya başlıyorum. senin kim olduğunu bile bilmiyorum. güvenilirmisin. ya da kurukun gönderdiği bi asistanımısıın. yoksa kuruk'un ta kendisimisiiin. hiç bişe bilmiorum. bana msn ni at orda güzel bi konuşalım. tmm?
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

Rep : 24

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 6:58 am

ok attım msnyi özel mesaj butonundan. beni yakalayabilirsen konuşuruz Very Happy

şu zezonda başlasa artık
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2