Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avatar The Last Airbender RPG - Parapsikoloji

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tophh Lejant :)

2 posters
YazarMesaj
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

Rep : 90

Tophh Lejant :) Empty
MesajKonu: Tophh Lejant :)   Tophh Lejant :) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 2:38 pm

isim : damla yıldırım
istanbulda yaşıyorum. sakaryalıyılm. en sevdiğim renkler yeşil ve mor. patetes kızartaması, pasta, profiterol, hamur işleri yemeklerinden hoşlanıyorum Very Happy... lise ikinci sınıfa gidiyorum. okuldaki, sokaktaki hiç bi arkadaşımı sevmiyorum (bna göree değiller pis kokoşlar Razz ). okulum remzi bayraktar anadolu ticaret meslek lisesi. numaram okuldaki neredeyse en iğrenç numara : 157 Very Happy.. sınıfım 10/B Very Happy Very Happy Very Happy. pek şarkı dinlemem ama sevdiğim türler pop ve yapancı şarkılar. sevdiğim ve uğurlu olduğuna inandığım rakam 4 (her ne kadar başak burcunda 5 yazsada).
hobilerim: pc, kitap okumak demicem çünkü sürekli aynı kitapları okuyorum Very Happy. heralde ne olduğunu tahmin etmişsinizdir :011: .
sevdiğim filmler alacakarnlık, alacakarnlık efsanesi : yeni ay, alacakaranlık efsanesi : tutulma...
fobilerim: böcekler, fareler (özellikle fareler) genelde hiç bi insandan korkmam ama tarih hocası fena...
sevdiğim spor: voleybol. en nefret ettiğimse futbol.
sevdiğim dizi: küçük sırlar.
yüzzmeyi, abur cubur yemeyi, çizgi film seyretmeyi seviyorum.
kendim hakkında düşündüklerim: çok normal biriyim . hiç bir insanı olamayacağı kadar sıkıcı ve sadeyim. biraz sorumsuzum.

en çok sölediim sözler : "ya bişey olursa", " ne alakası var ", "hıh"...

we.. işte bu kadar...
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

Rep : 24

MesajKonu: Geri: Tophh Lejant :)   Tophh Lejant :) Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 5:04 pm

iyide lejant böyle olmazki. lejantta karakterini tasvirlersin. mesela senin karakterin toph şu şekilde olur :

ad-soyad : toph beifong
en sevdiği renk : yeşil
özgeçmişi : doğuştan kördü vesayre..
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: Tophh Lejant :)   Tophh Lejant :) Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 2:41 pm

karakterimin lejantını yapmıyorum ben sadece siteye kendimi tanıtmak amaçlı. ki zaten bugüne kadar gördüğüm tüm lejantlarda böyleydi.
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

Rep : 24

MesajKonu: Geri: Tophh Lejant :)   Tophh Lejant :) Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 3:10 pm

bence o sadece eski sitede öyleydi. lejantın anlamı profil kişisi tanıtımıdır zaten Very Happy
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: Tophh Lejant :)   Tophh Lejant :) Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 3:20 pm

bnmki yanlışa sorry ama doğruysa gebertirim seni. azulaya ve kaulaya bırakıyorum işi...

Tophh Lejant :)
1 sayfadaki 1 sayfası