Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avatar The Last Airbender RPG - Parapsikoloji

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

şu zezonda başlasa artık

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

Rep : 90

şu zezonda başlasa artık Empty
MesajKonu: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 2:10 pm

heeeeeeeey nerdesiniz siz beee okulların açılması size bi ifade etmiyomu yaa.. artık girin şu siteye
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

Rep : 24

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 5:00 pm

bence bu sitede burada bitti ben daha fazla umutta görmüyorum zaten. bilemiyorum artık. eden bulur derler halk arasında..
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 5:02 pm

bence kurukun yeni sitesinde devam edelim. anlaşalım konuşalım barışalım. ne dersiniz. ? daha öncede her şeyi konuşarak çözmediniz mi ? ayrıca o sitenin gelişme umudu daha fazla çünkü hem üye sayısı fazla hemde google da görünüyor. hemde görünüş olarakta bu siteden daha iyi. ama yinede karar sizin. ben bilemem artık
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 2:44 pm

barışcağımızı sanmıyorum. barışmak istemezdim kurukla ama sitenin geleceği buna bağlı olsaydı yapardım. kuruk yalancıydı bizde onu bıçakladık. ne tekrar biz onun yalanlarına kanarız nede o bize güvenir.
kaula
Admin
kaula

Rep : 126800

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 10:14 pm

Tophh demiş ki:
barışcağımızı sanmıyorum. barışmak istemezdim kurukla ama sitenin geleceği buna bağlı olsaydı yapardım. kuruk yalancıydı bizde onu bıçakladık. ne tekrar biz onun yalanlarına kanarız nede o bize güvenir.
Tophh iyi özetledi...Onunla konuşmalarımız bile bişeyler ima etme üzerine kurulmuş havası veriyor...Artık çok geç...Ve Pişmanda Değilim....
https://avatar-rpg.1forum.biz
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 1:24 pm

me too (i think)
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 3:14 pm

size katılmıyorum arkadaşlar. kaula zaten bunun nedenini biliyor onunla görüşmüştük. ama hangi konuda yalancı anlayamadım ? su kontrolünde mi ? hayır değil. bana kanıtladı.. şimdi ah sana kanıtladı bize niye kanıtlamadı sen kimsin vesayre diye sormayın. biz kaulayla konuştuk bunlar çok uzun konu. neyse o zaman böyle gidin demeyi çok isterdim ama bu site bence ex olmuş geleceği görünmüyor. umarım yüzümü kara çıkarıp siteyi yükseltirsiniz Very Happy ama söylediklerinizin haklılık tarafıda var tabii mesela onu bıçakladığınız ve onun size sizinde ona artık güvenemeyeceğiz gibi... Very Happy
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 3:23 pm

sorma demişin ama sorcam
sen kimsin? Very Happy
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 3:45 pm

ben kurukun en yakın arkadaşı (gerçi yaş olarak abisi olmuş oluyom ama ossun) Very Happy
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 3:54 pm

yani 23 müsün ???
nese ya bnane ayrıca kurukun yalanı sadece su kontrölü deil o birçok şeyi kontrol ettiğini söylüyodu. ve bikaç şey daha var ama onuda kaula sölesin
kaula
Admin
kaula

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 2:25 pm

Ben defalarca söledim söleyeceğimi chi ilede konuştuk...Özenç her ne yaptıysa yaptı...Artık geçmişle doldurmak istemiyorum bu forumu...Çünkü forumun açılma nedenlerinden biride buydu...Ayrıca bıçaklamakmı Shocked tophh siteyi kapatan kendisiydi neyse..Eski konuları kapatalım lütfen...Özenç'in neler yapıp yapmadığınıda biliyorum...Veya neler yaptığını ve yapamadığını artık bunları konuşmak yersiz...
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 11:14 am

kuruk siteyi silmedi. siz aranızda planlayıp kategorileri silince site adresini değiştirdi , üyeleri sildi ve temayıda değiştirdi. ayrıca bence eski konuları kapatmaya bence hiç gerek yok. tam tersi üstüne gidelim ki sorun çözülsün. ben size diyorum bu site i-ler-le-mez Very Happy ama ilerlerse çok güzel olur. yüzümü kara çıkarırsınız umarım. ve ayrıca yaptığınız bıçaklamaktı. hadi diyelimki yeni site açtınız ve üyeleri oraya toplıcaksınız. eski siteyi silmeniz gerekmezdi.. sadece olaya kendi istediğiniz şekilde bakmayın . bilemdikleriniz , yanlış bildikleriniz ve hatalarınızda. kurukunda hatası var sizdinde. ama siz konuşmak yerine kurukun hatalarını öne çıkarmayı , kendi hatalarınızı irdelemeyi seçtiniz. sizin seçiminiz karışmam ama bu site için iyi olmaz haberiniz olsun Very Happy
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 1:17 pm

ewt siteyi biz sildik bnde bunu sölicektim. bi konuda daha haklısın bnce bu konu tartışılmalı... yaptığımız bıçaklamaktı buda doğru. ama pişman olduğum kuruku bıçaklamak değil eski bütün arkadaşlarımı kaybetmek oldu. bunu kuruka tekrar yapardım ama arkadaşlarıma hyr.
chi senin eski sitede nickin neydi bu olay kurukun bir düzenbazlığını daha ortaya koyabilir.
kaula
Admin
kaula

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 2:11 pm

Pekala tartışın...Ben kaç kere bu konu hakkında açıklama yaptım...Ama özençte kendini savunmak için yok...Ben de olmayacam...
Konuyu sadece okumak için açacam ,sizin bildiklerinizi merak ediyorum....Ayrıca o siteye gelin demeyi bırak artık sitede reklam yasak...
Ve son olarak:
Kategorileri tartışmalardan bunalan bi arkadaş sildi...Sonrası kuruk siteyi değiştirdi kategorileri vs...
Yani silen biz değildik....Ha şu bıçaklama olayına gelince...Bişeyler dicektim ama kalsın...Onu özençle konuşmak daha mantıklı olur...
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 3:22 pm

şifreli konuşmayı bırak artık kaula eğer konu çözülürse konuyu sileriz
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:55 am

amma uzattınız. benim eski sitedede adım chiydi ama sadece konuları gözlüyodum mesaj yazmıyodum. sonra kurukla konuştum. o zamanlar kuruk bu işlere yeni başlamıştı. kısa sürede arkadaş oldu. o zaman kuruk bişey bilmiyodu.

bak toph olay şöyle , element kontrolü kolay değildir ok ? ve 3.ilkeyi ihlal etmemek gerekir. yani gizlilik ilkesini. kurukun demon çağırdığı doğru. bunu öğrendim çünkü bende spirtüalizmle ilgileniyorum. ve camdan bana yaptığı numaraları gösterdi. sonra gizlilik ilkesinden bahsettim ona. kimseye söyleme , ikimiz arasında kalsın. yoksa yeteneklerin gider dedim dinlemedi. oraya buraya yazdı. doğru ahtapot yapamıyordu ama su topu su kaldırma falan onların hepsini yapıyordu. o zamanlarda daha çok küçüktü 4 yıl öncesini düşün.. sonra ben kurukla çok yakınlaştım. ilerlemeszinede yardım ettim. ve gizlilik ilkesini şimdi iyi biliyor ve artık yaptıklarını kimseye söylemiyor. söylemeyecekte zaten. çünkü biliyor ki yetenekleri tekrar güme gidecek. bi kitap aldı. orda demonsuz 4 elementi kontrol etmeyi , bunun yanında başka şeyler yapmayıda öğretiyor. istersen kitabı ömden atabilirim sana.

yani evet kuruğun yanlışları vardı mesela size yaptıklarını söylemek gibi. ama doğrularıda vardı mesela yaptığını söylediği şeyleri yapıyor olmasıydı. ama artık yapamıyor. üstüne gitmeyin. büyüdü o ok ? hatta okullar açılmadan önce erzincana gittim. durumu falan konuştuk. şimdii kurukun yetenekleri hakkında konuştuğuma göre şimdidie site hakkında konuşalım.

o arkadaş Pyro ve ergenlik sıkıntılarını siteye taşıma nedenini anlayamadım. buralmış olabilir ama siteyi silmek onun ne haddine ?? siteyi kuran kuruk. o zaman siteyi silme hakkıda kurukun. kategorileri sildi. siteyi tamamen silmedi zaten. sonra kuruk sitenin temasını değiştirdi 860 üyenin hepsini sildi. kategorileri tekrar yerleştirdi.site ADRESİNİ DEĞİŞTİRDİ. yani siteyi silmedi. siz kendi yolunuza gittiniz o kendi yoluna.

orda kuruka sen psişik olarak ne yapabiliyorsun diye sorduğunda kuruk şöyle diyor : beni ilgilendirir. ya da bana gelen bende saklıdır gibisinden. yani şunu şunu yapıyorum uçuyorum kaçıyorum büküyorum yamıltuyorum demedi. off herşeye kendi gözlüklerinizle bakmayın. olaya birazda kurukun gözüyle bakın..
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 10:51 am

element kontrölünün kolay olmadığını sölediğin için çok çok saol. ama bnce sende bir an önce kurkun gözlerini bırakıp bi gözlük tak. belki o zmn anlarsın ahtapot yapamıyodu diosun ama yaparım diodu. ve sen sadece gidip yapa bildiklerini sölüosun. yapayıpda yalan sölediklerinede bakmaya ne dersin..
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 5:08 pm

neymiş bakalım onlar ?
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:58 pm

pekala...
bi kaç iğrençliğini daha anlatcam...
bana bi keresinde tasavvuf yapıp Allah'la birleştiğini sölemişti. bunu dünyada yapabilenin olmadığını sanıyorum... hadi yapmış desek nasıl tekrr Allah'la birleşti halde islamdan çıkıp wiccan olabilir. hadi wiccan oldu dielim neden Atatürk e laf attı... işte büttün gerçekler... sen sadece yalanın olduğunu sanıyosun ama onun bir sürü düzenbazlığı war. ve ahtapot yapamıyodu diosun bize ahtapot yaptığını sölüyoodu ama...
O Bi Sahtekar
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 6:34 pm

biraz geç olcek ama yinede cevaplıyayım Very Happy :

Allahla birleştiğini söylemedi. allahla birleşme yolunda olduunu söyledi. bunu siteye de söyledi. birkaç nedenden dolayı müslüman olmayı bıraktı. bu kısım kurukun özel hayatı olduğu için girmiyom ama kısaca allahla birleştim dememişti. bu 30 yıl sürer en az . o daha yolun başındaydı ve bıraktı. üf toph bunu zaten söylemişti daha %10 luk bir oranda mutassavufum demişti.
atatürke laf attı çünkü discoboyun vırlamasından anca öyle kurtulabilirdi. sen onun odasını hiç gördün mü ? her yerde atatürk resimleri asılı.
evet ahtapot yaptığını söledi evet o abartıyı hemde fazlasıyla. tamam ahtapot yapmıyodu ama suyu kaldırabiliyodu çevirebiliyodu havada top yapıyodu soğutuyodu. vesayre. ben hepsini KENDİ GÖZLERİMLE GÖRDÜM.

buda gerçeklerin bir kısmı.

diğer bir kısmıda. ahtapot yapabilmesini siteye ben zorla yazdırmıştım. diğer yazdığı her şeyi ben zorla yaptırmıştım. bunun nedeni kişisel. eğer yazdıkları yalanda olsa gerçekte hepsi benim yalanlarım. ama suyu havaya kaldırdığı vesayre doğru
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 12:51 pm

yanlış biliosun cnm.. antiseptikler bana saldırdığında msn de kurukla konuşuyoduk. o bna işe yaramadığını sölemişti ve sora aynen şöle ddi "ztn bana saldırı yapsalarda işe yaramaz Allah la birleştiğim için saldırı onlara geri dnr" falan dedi. bnde inandım. insan tasavvuf yapıp başarıcak ayrıcada sıkılıp o dinden çıkacak öylemi...
ve sadece discoboyun yüzünden Atatürk'e laf atması da büyük bi suç.
biz suyu haraket ettiğine karışmadık ztn. hadi karıştık dielim neden kanıtlamadı. bir bahane daha "artık yapamıyorum" neden yaptığı zmnlar bi video koymadı.
ya bu arada kaç yaşındasın sölermsn çok merak ediyorum 23 e inanmak istemiorum çnkü
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 4:51 pm

Allah'la birleşme yolunda bile olsa bu yola baş koyduğu için bişey olmazdı. zaten allahla birleşmemişti. antiseptik yalancıydı. onun yaptığı hiçbir şey olmuyordu kuruğa karşı.
inan discobsoyu uzaklaştırmak için sende aynı yöntemi kullanırdın. bundan emin olabilirsin.
23 yaşımda olduğumu nasıl kanıtlayayım artık. neden inanmıyorsun ? valla gerçekten asıl sizin suçlu olduğunuza iyice beynim kayıyor. baksana , araştırmadan etmeden , derine inmeden sadece olduğu gibi görenler hep hatalıdır zaten. o kadar psikoloji okuyoruz üniversitede.
suyu hareket ettirdiğini kantılmadı. bu uzun konu. bunu daha önce kaulaya anlattım. hatta bu başlığın içinede yazmış olabilirim.
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 12:17 pm

23 yaşında olduğunu sölememiştin ki sadece yaşında 23 yazıyodu. hani bzn öle yaparlar ya.. nese
bak ihtiyar aynı yöntemi kullanmıcama kalıbımı bile basabilirim. bu discoboyu uzaklaştırmadı tam tersine kuruğun ne mal olduğunu dahada gösterdi.
ve suyu haraket ettirdiğini neden kanıtlamadı bana uzuuuuun hikayesini anlatırmısın
bu arada antiseptiği her ne kadar bizim tarafımızda olsada hiç sevemedim. ayrıca onlarında yalancı olduklarında sana katılıyorum. çünkü o gün banada saldırmışlardı. bişe olmamıştı.
chi
Acemi Bükücü
Acemi Bükücü
chi

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 10:17 am

üstteki mesajda var. 3.ilkeyi ihlal etti ve sonra aklı başına geldi. bu o uzuuunnn hikayenin özeti.

ve hayır. odasında her yerde atatürk fotoları asılı. insan içten kalpten söylemediği sürece hiçbir şey onun ne mal olduğunu göstermez.
Tophh
Normal Bükücü
Normal Bükücü
Tophh

MesajKonu: Geri: şu zezonda başlasa artık   şu zezonda başlasa artık Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 5:56 pm

bak. buraya gelmiş ve bana bir sürü şey anlatıyosun ama artık cidden inanmamaya başlıyorum. senin kim olduğunu bile bilmiyorum. güvenilirmisin. ya da kurukun gönderdiği bi asistanımısıın. yoksa kuruk'un ta kendisimisiiin. hiç bişe bilmiorum. bana msn ni at orda güzel bi konuşalım. tmm?

şu zezonda başlasa artık
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki